İçeriğe geç

Fatih Wifi Şifresi 2018 – MEB Ağı VPN

Fatih Wifi Ağı Şifresi 2018 – MEB

Fatih Wifi şifresi 2018 konusundan herkese merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere değineceğimiz konuyu özellikle talep üzerine seçtik. Çünkü günümüzde ilkokul, orta okul, lise ve imam hatip lisesi gibi bir çok MEB sistemine dahil okulda 2018 Fatih Wifi şifresi kullanılıyor. Bunun sebebi her ne kadar güvenlik olsada öğrenciler masum emelleri için bunu kullanmak istiyor. Zira zaten filtreleme sistemi bulunan bu ağda istenilmeyen birşey yapmak mümkün olmuyor.

Nisan 2018 tarihi ile yeniden güncelledik. Fatih wifi şifresi kırma hakkında makalemiz daha da uzadı. Devamını okuyunuz.

Örneğin oyun ve MP3 indirme, Youtube açma, sosyal medyaya girme gibi işlemler bu filtre ile yapılması imkansızlar listesinde ki yerini alıyor. Size neler yapmak kalıyor? Tabiki dersleriniz ile ilgili araştırmalar yapmak, faydalı bilgi kaynaklarını incelemek ve okul ödevlerinizin temini için kullanabileceğiniz diğer siteler.

meb fatih wifi sifreleri 2018

2018 Wifi Şifresi Öğrenme Yöntemi

Öncelikle belirtmek isterim ki bunu sizi başarmanız çok ama çok güçtür. Okul öğretmenlerinizden veya yetkililerden rica edebilirsiniz, ufakta olsa şansınız vardır sadece nazınızın geçmesi gerekiyor 🙂 Fatih Wifi şifresi 2018 için yapabileceğiniz tek şey bizim bu konu altından güncellediğimiz tüm şifreleri güncel olarak takip etmek ve tek tek denemek.

Fatih Wifi ile Facebook’a, Instagram’a, Twitter’a girmek mümkün değildir arkadaşlar. Bunun için alternatif yöntemler denemek gerekiyor. Bunların en başında tabiki Fatih Wifi VPN geliyor, sonra ki başlığımızda buna değineceğiz. Hadi devam edelim.

Fatih Wifi VPN 2018 – Yasaklı Sitelere Girme

fatih wifi vpn facebooka girme

Fatih Wifi VPN 2018 konusunda size yardımcı olmaya çalışacağız. Şifreleri aşağıda paylaşacağız arkadaşlar, bundan önce nasıl erişim sağlayacağınızı tarif edelim isterseniz. Yapmanız gereken şey şifreyi girdikten hemen sonra telefonunuza VPN‘yi indirmek. Bunun için buraya tıklayın lütfen. Kullanımı oldukça kolay, aktif ediyoruz ve lokasyonu yani ülkeyi seçiyoruz. Ardından herşeye erişim sağlayabilirsiniz.

Fatih Wifi Güncel Şifreleri 2018

2018 Güncel Fatih wifi şifreleri hemen aşağıda sıralanacak, sizlerin denediği ve başarısız olduğunu gördüğü şifreleri bize bildirmesini rica ediyoruz çünkü bunları sürekli güncelleyeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin, buyrun o merakla beklenen şifreler;

Şifreler;

 • yV2KdpPAeZULmKXkQqU6
 • dPwLUs3mBXvYFWF7FTLJ
 • NUdQs8ECUSahCZefkeRc
 • 9hynRGNTELktspSVFtWX
 • 2018 Ocak Güncel – 3ffpnMDAV6Wh2jSpw8ej
 • 2018 Mart Güncel – )NbX^Wg#{8]H6EnG
 • 2018 Nisan Güncel – jQT\AUELN3′,7D{&

 

3 Yorum

 1. Önder Bey Önder Bey

  Uğraşmaya gerek yok 🙂 Bu yazı işimizi zaten gördü. Sadece mobil değil, akıllı tahta üzerinden de erişim sağlanabilmektedir.

 2. Canberk Canberk

  Fatih wifi şifresi 2018 için gerçekten yerinde bir paylaşım ve konu olmuş. 4. şifre bizim okulumuzda işe yaradı, Manisa’da oturuyorum.

 3. Lütfü Lütfü

  Merhaba arkadaşım. Fatih wifi şifresi 2018 benim çok işime yaradı. Okulda arkadaşlarım nasıl yaptın ettin diye kıvranıp durdu 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir