İçeriğe geç

OpenVPN 2018 Bedava internet Nasıl Yapılır

OpenVPN 2018 Bedava İnternet

OpenVPN 2018 bedava internet sahibi olmak için ne yapmalı diye merak edeneler için, bu yazımızda en güncel haliyle anlatacağız. Öncelikle bu bedava internetin size olan faydalarından bahsedelim. ADSL interneti olmayan, kotası dolan ya da yavaş internetten şikayet edenler için bedava, hızlı  ve sınırsız bir internet bağlantısına sahip olabilirsiniz. Bu bağlantının tek sorunu sizin gibi binlerce belki milyonlarca insanın bu bağlantıları kullanıyor olmasıdır. Yani bazı güvenlik zafiyetleri söz konusu olabilir. Bu nedenle interneti dikkatli kullanmanızda fayda vardır.

OpenVPN Ne İşe Yarar – Bedava internet Nasıl Yapılır?

OpenVPN bedava internet 2018 sayesinde uzakta olan bilgisayarların sunucularına bağlanmak mümkündür. Bu sayede yurt dışında bilgisayarlara bağlanarak hızlı ve ücretsiz olarak internet kullanabilirsiniz. OpenVPN programı da açık kaynakla kodlanmış bir uygulamadır. Bu sayede diğer sunuculara ulaşmayı mümkün kılar. Kaynaklar açık kodlu olduğu için güncel VPN kullanıcı adları ve şifreleri sık aralıklara değiştirtilmektedir. Şifreler günlük, 5 günlük, haftalık gibi belirli periyotlarla yenilenmektedir. Şifreler yenilendikçe siz de yeni şifre almak zorunda kalırsınız.

Bu internet telefonda modem şeklinde kullanılamaz, yani internet dağıtılamaz. Bu yüzden kurulumu telefonda yaptıktan sonra VPN dosyanızı bilgisayara atmalısınız.

Peki asıl konumuza gelecek olursak OpenVPN ile bedava internet yapma 2018 güncel haliyle nasıl yapılır? Anlatacağımız aşamaları takip ederek herkes kolayca bedava internet sahibi olabilecektir.

Openvpn Turkcell Vodafone Türk Telekom bedava internet 2018

OpenVPN Bedava internet Yapma 2018 – Vodafone, Türk Telekom, Turkcell ve AVEA

İlk aşama APN ayarlarınızı düzenlemek. Ayarları isim: Sibercell olarak ayarlayın. Kullanıcı adı, Apn ve şifreyi ise mms olarak ayarlayın. Apn türü ise default,mms olarak ayarlansın.

Bu ayarlamalar doğru yapıldıktan sonra Google Play Store’dan OpenVPN Connect uygulamasını indirmelisiniz.

Sonrasında gerekli ayarlamalar için ayar dosyası olan TCPSİBERLCELL AYAR DOSYASI (config) indirmelisiniz.

Bir sonraki aşama olarak TCPVPN sitesinden kendiniz için bir hesap alın. Bu hesap 5 gün için geçerlidir. Süresi doldukça yenisini alabilirsiniz. sınır yoktur ve ücretsizdir. Bu adımları yaparak OpenVPN bedava internet 2018 elde edeceksiniz ve dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Operatör listesinden hepsi uygundur yani diyelim ki Turkcell kullanıyorsunuz yada Vodafone hiç farketmez. Türk Telekom yani AVEA kullanıcılarıda oldukça fazla olduğu için onlarda problem yaratmayacaktır. Hesap alma işlemi gerçekleştirdikten sonra direk kullanım sağlayabiliriz. Hemen devam ediyoruz.

Openvpn Hesap acma ve config dosyası 2018

2018 OpenVPN Connect ve Hesap Nasıl Alınır?

Hesabınızı açmak için hesap açma sitesine gidin ve orada da gerekli ayarlamaları yapalım.

Hesabınızı aktif ederken ”sunucu AVRUPA” olarak seçin. Daha sonra Avrupa ülkeleri listelenecektir. Oradan ise Almanya ülkesini seçin.

Arttık Almanya serveri için kullanıcı adı ve şifre oluşturacaksınız. Almanya serverine tıkladığınız zaman “Sunucu TCP VPN Almanya” yazan mavi ekran karşınıza çıkacaktır. bu ekranın en altında yer alan “ad ve şifre oluştur” sekmesine tıklayın.

Açılan ekranda “username” yani kullanıcı adı ve “password” yani şifre oluşturmanızı isteyecektir.  Bu bilgileri doldurunca altta yer alan “prim hesap oluştur” sekmesine tıklayın.

Hesap oluşturduktan sonra yeşil bir ekran çıkacak ve kullanıcı adı, şifre, hesabın oluşturulduğu tarih gibi bilgiler sizinle paylaşılacaktır. Bu bilgileri kaydetmeyi unutmayın tekrar giriş yaparken lazım olacaktır.

OpenVPN Connect Uygulama Ayarları

Hesap alma işlemi tamam olduğuna göre, indirmiş olduğunuz OpenVPN Connect uygulamasını açın.

Uygulama açıldığında karşınıza gelen ilk ekranın sağ üst köşesinde yer alan “DAHA FAZLA” seçeneğine tıklayın.

Karşınıza çıkan 2. ekranda ise “Import” seçeneğine tıklayın.

Açılan ekranda ise “İMPORT PROFİLE FROM SD CARD” seçeneğine tıklayın. Buraya tıkladıktan sonra yukarıda indirmenizi istediğimiz TCPSİBERLCELL ayar dosyası seçerek “SELECT’” sekmesine tıklayın.

Karşınıza çıkan ekranda “profile imported” bölümü olacak. Bu bölümün altına almış olduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizi doğru şekilde yazın. Yazdıktan sonra ise altta yer alan “connect” seçeneğine tıklayın.

Eğer kullanıcı adı ve şifrenizi yanlış yazarsanız “openVPN authentication failed” hatası verecektir. Bu hatayı görürseniz bilgilerinizi kontrol etmelisiniz. Çözümü bilgileri kontrol ederek bulmanız gerekiyor.

Artık bedava internetinize bağlanabilir ve doya doya kullanabilirsiniz.

Benzer bir makalemiz olan Psiphon 2018 bedava internet yazısında başka bir yasal uygulama ile size nasıl paket sahibi olabileceğinizi anlattık. Başarısız olursanız lütfen yorum bırakın, yardımcı olalım.

10 Yorum

 1. Hasan yavuz Hasan yavuz

  TCPSİBERLCELL AYAR DOSYASI (config)ayar dosyası siteye de yükler misiniz. Config başarı ile çalıştı ondan yana problem yok. OPENVPN ile 2018 yılında da bedava internet maceramız sürecek gibi görünüyor.

  • vedat vedat

   configi nerden bulabiliriz yada bizmi olusturacaz configide

   • 2018 2018

    Linki eklenmiştir Vedat bey.

    • Furkan Furkan

     Teşekkürler yönetici. Güzel bir konu olmuş bende yeni uyandım bu mevzulara ama 12 GB indirme yaptım sayenizde, tek kuruş ödemeden.

    • M hamza M hamza

     Config güncel, teşekkürler kolay gelsin.

 2. Ersin Ersin

  Adamsınız ya, Config bulmak çok zor geliyordu ama bu güzel bir konu olmuş. Lütfen ara sıra kontrol edip güncelleyin yine olur mu?

 3. Alatinn Alatinn

  OPENPVPN ile config kullandım ve bedava internet kazandım. 2018 yılında adam akıllı site görmemiştik sayenizde ilki başardım. Teşekkürler.

 4. Haldun Haldun

  Çok hızlı bir şekilde rar zarciver ile confingledim. Problemsiz çalıştı teşekkür ederim.

 5. Anonim Anonim

  Benim hattım faturalı bağlandığım da benden herhangi bir ücret alınır mı ?

  • 2018 2018

   Hayır herhangi bir ücret almaz Anonim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir