İçeriğe geç

Psiphon 2018 Bedava İnternet

Psiphon 2018 Bedava İnternet

Psiphon 2018 bedava internet sahibi olmayı herkes ister değil mi? İşte bu yüzden sizin için psiphon hakkında bilgilendirmeler yapacak ve bu uygulama ile bedava internet nasıl yapılır onu anlatacağız.

Psiphon Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Bedava internet Yapılır 2018

Psiphon 2018 bedava internet, tüm Android telefon ve cihazlarda kullanılabilen bir VPN uygulamasıdır. Yani bu uygulama ile Türkiye’den erişimi kısıtlanmış olan uygulamalara ya da yasaklı sitelere girmeniz mümkündür. Sınırları olmayan bir internet kullanımı sunar. Psiphon VPN uygulamasını kullanmak için herhangi bir üyelik gerekmez. Uygulamayı kullanırken Psiphon içindeki tarayıcıyı kullanabilirsiniz. Dilerseniz de telefonunuzu bu uygulama ile tünelleyebilirsiniz. Tünelleme özelliğini program hata verdiğinde de kullanabilirsiniz. Ancak bu özellik Android 4.0 ve üzeri cihazlarda çalışacaktır.

2018 Psiphon Bedava internet Nasıl Yapılır

Tamamen ücretsiz olan bu uygulamada internet kullanım limitleri de yoktur. Bu uygulama açık kodlu olmayan bir uygulama oluğu için diğer uygulamalara göre biraz daha güvenlidir. Ancak yine de kredi kartı gibi kişisel bilgilerin paylaşılmaması gerekir.

Uygulama hakkında bilgi sahibi olduğumuza göre, Psiphon ile bedava internet nasıl yapılır ona bakalım.

Psiphon İle Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2018 Özel

Psiphon ile bedava internet yapma için ilk olarak Psiphon uygulaması indirmemiz gerekiyor. Bu uygulamanın Psiphon Pro 148 APK olan versiyonunu indirmeliyiz.

Uygulamayı indirdikten sonra, açın ve “seçenekler” sekmesine tıklayın. Seçeneklerin altındaki ilk satırda “bölgeyi seç” yazan bir seçenek göreceksiniz. Buradan bölge olarak “Amerika Birleşik Devletleri” seçin.

Bu ayarı yaptıktan sonra bir aşağı ini ve yan yana bulunan 3 seçenek içinden en baştakini seçin. Yani “Daha fazla seçenek” sekmesine tıklayın. Yeni bir sayfa açılacaktır.

Açılan sayfada “bir http vekil sunuculuğu aracılığı…” yazan seçeneği işaretleyin. İşaretledikten sonra altında yer alan “özel http üst bilgiler” kısmına giriş yapın. Böylece yeni bir sayfa daha açılacaktır.

Açılan sayfada “özel http üst bilgileri ekleyin” seçeneğini tıklayın. “Üst bilgi 1” kısmına “Host” yazın, altındaki ikinci boşluğa ise “m.2018bedavainternet.com” yazın. Daha sonra geri gelerek “başlat” sekmesine tıklayın. İşleminiz tamamlanmıştır. Artık hızlı bir şekilde internet bağlantısı kullanmanız mümkündür.

Psiphon Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava internet 2018

2018 Psiphon Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom (AVEA) bedava internet

Psiphon uygulaması Android cihazlarda ve Windows işletim sistemli cihazlarda çalışır. Windows 7, Windows 8 ya da 10 fark etmeksizin tüm Windows işletim sistemlerinde çalışır.

Psiphon ile engellenmiş olan sitelere giriş mümkündür. VPN, http ya da SHH gibi proxy sunucular ile bağlantı sağlamaktadır. Bu engellenen sitelere ulaşım yöntemini is uygulama otomatik olarak belirlemektedir.

Psiphon bir uygulamadır ve indirmeniz halinde her operatörün hattında kullanmak mümkündür. Ancak bazı operatörler için ayarlamalar yapmak gerekebilir. Ancak Turkcell operatöründe hiçbir ek ayar yapmaksınız kullanmak mümkündür. Yukarıdaki anlatım Turkcell kullanıcıları için eksiksizken, diğer operatörlerin birkaç ek ayar yapması gerekebilir. Diğer operatörler ise Vodafone ve Türk Telekom olarak sıralanır. AVEA yazmıyorum çünkü artık ismi değişti.

Gördüğünüz gibi psiphon için telefonunuzun internet ayarlarını değiştirmenize gerek yok. Ayarlarınız aynı kalabilir. Ayrıca diğer VPN uygulamalarında olduğu gibi kullanıcı adı, şifre gibi bilgiler edinmenize ve bunlar etkisiz hale geldikçe yeni hesaplar almanıza gerek yoktur.

Masaüstü bilgisayar, notebook, laptop, tablet ya da cep telefonu gibi tüm cihazlarda bu uygulamayı kullanmak mümkündür. 2018 Psiphon bedava internet nasıl yapılır sorusunu böylelikle yanıtlamış olduk.

Psiphon Ücretli Midir?

Bedava internet kullanacak olan kişiler Psiphon ücretli mi diye merak edebilirler. Psiphon uygulamasının 2 farklı sürümü mevcuttur. Ücretsiz olan sürümde internet hızı biraz daha yavaştır ve reklamlara maruz kalırsınız. Ücretli olan sürüm ise Psiphon Pro versiyonudur. Bu sürüm hem daha hızlı, hem de reklamsızdır. Ancak bu sürümde aylık 20-30 TL gibi ücretlendirmeler vardır.

5 Yorum

 1. Mavis Mavis

  Vodafone da ne gibi işlemler yapılması lazım bedava internet 2018 kazanabilmek için. Ben Türk Telekom da yaptım oldu. Turkcell içinde deneyeceğim sonrasında.

  • Ferhat Ferhat

   Türk telekom bedava internet ile ilgili de güzel bir anlatım olmuş. 2018 ayarları hakkında bilgim yoktu ama öğrendim.

 2. Ahmet Ahmet

  Kardes paketimden yermi bu Psiphon bedava internet?

  • 2018 2018

   Wifi ile bağlanırsan yemez Ahmet.

 3. Alparslan Alparslan

  kendi interneti açıp bağlansak bizim internet mi gidiyor acaba. Psiphon 2018 ayarları hakkında birazcık daha bilgi çok iyi olabilirdi. Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir