İçeriğe geç

Türk Telekom Bedava internet 2018

Türk Telekom Bedava internet 2018

Türk Telekom bedava internet 2018 ile Türkiye’de ki bilinirliğini gün geçtikçe arttırmayı başaran GSM firması Türk Telekom, telekomünikasyon alanında ki yatırımları ile bu alanda ne kadar iddialı olduğunu herkese göstermeyi başarıyor. İşine gösterdiği bu ilgi ile abonelerinin daha üstün kaliteli bir hizmet almalarını sağlıyor. Üstelik sadece bununla da sınırlı kalmayarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yaptığı fırsatlarla dolu kampanyalar ile herkesi mutlu etmeyi başarıyor.

Türk Telekom bedava internet 2018 kampanyaları ile birçok mobil SIM kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılamayı başarıyor. Yaptığı bu özel kampanyalar sayesinde birçok mobil müşterinin ek paketler almak zorunda kalmadan ve aşım bedelleri ödemek zorunda kalmadan bedava internet kullanmalarına olanak sağlıyor. Kazandıkları bu hediyeler ile Facebook, Instagram ve Whatsapp gibi sosyal iletişim uygulamalarını gönül rahatlığı ile kullanmalarını sağlıyor.

Üstelik 4.5G teknolojisinde kullanabileceğiniz bu ücretsiz internet ile ücretsiz internete bağlanmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Vakit kaybetmeden size özel olarak hazırlanan bu fırsatları hemen kullanmaya başlayın. AVEA bedava internet 2018 ile ilgilide bilgiler paylaşacağız.

Nasıl Hediye İnternet Kazanabilirim?

Türk Telekom 1 GB Bedava internet

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Paketi – Selfy Mor 2018

Selfy’ nin mor tarifelerinden birine geçiş yapan mobil hat kullanıcıları, tarifelerine ek 1 GB hediye internet kazanıyorlar.

Katılım sağlamak için 4545’e “MOR HEDIYE 1 GB” yazıp ücretsiz kısa mesaj göndererek ilk aşamayı tamamlamanız mümkündür. Yapmanız gereken ikinci şey ise 30 TL ve üzeri yükleme gerçekleştirmektir. Bu adımları tamamladığınız takdirde tarifenize ek hediyeniz tanımlanır. Tanımlanan hediyenizin kullanım süresi 30 gündür. 12 ay boyunca bu fırsattan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet 2018

Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır 2018

4.5G hizmetinden ilk defa faydalanmaya başlayan mobil kullanıcılar, 10 GB hediye kazanma şansı yakalıyorlar. Bu fırsattan faydalanmaya başlamak için  “4.5G HAZIR” yazıp 5555’ e göndermeniz yeterlidir. Sonra “HEDIYE 10 GB” yazıp 5555’e göndererek bedava internetinizi alabilirsiniz.

Bu fırsattan faydalanabilmeniz için SIM kartınız ve cihazınız 4.5G’ye uyumlu olması gerekmektedir.

Türk Telekom 1 GB Hediye İnternet 2018

Türk Telekom 2018 bedava internet konusuna tam hız devam ediyoruz. Hazır kartlı mobil hat kullanıcıları online kanallar yolu ile ya da mobil uygulama üzerinden kredi kartları ile ya da banka kartları ile TL yükleme işlemi yaptıkları takdirde 1 GB hediye mobilden internet kazanma şansı yakalarsınız. Kazandığınız faydaları 30 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye Sosyal Paket

25 TL ve üzeri yükleme yapan faturasız müşteriler Whatsapp için 1 GB, Facebook ve Twitter içinde 1 GB olmak üzere toplamda 2 GB hediye kazanacaksınız. 5555’ e “SOSYAL PAKET“ yazıp ücretsiz kısa mesaj atmanız katılım sağlamanız için yeterlidir.

2018 Türk Telekom bedava internet 2018

Türk Telekom ve AVEA Haftanın 2 Günü Bedava İnternet 2018

Haftada 2 gün kullanabileceğiniz “HEDIYE 2 GUN” yazıp 5555’e göndererek ve her ay 25 TL ve üzeri yükleme yaparak 2 GB interneti hattınıza tanımlatabilirsiniz. AVEA bedava internet 2018 için en doğru adrese geldiğinizi unutmayınız.

Detaylar

5555’e “INTERNET” yazıp göndererek kalan internet kullanım detaylarınızı öğrenebilirsiniz.
Telefonunuza gelen onay mesajını ardından kazandığınız hediyeleri kullanmaya başlayabilirsiniz.
Sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Bir benzer yazımızı daha incelemek ister misiniz? Mesela Turkcell bedava internet 2018 paketi konusu tam size göre diyebiliriz, eğer geçiş yapmak istiyorsanız kaçırmayın.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir