İçeriğe geç

Türk Telekom Fatura Borcu Öğrenme 2018

 

Henüz kısa bir süredir GSM alanında faaliyet göstermesine rağmen oldukça kayda değer bir başarı yakalayan dev firma Türk Telekom fatura sorgulama 2018, bu alandaki iddiasını herkese göstermeyi başarıyor. Gün geçtikçe daha çok kişinin tercih ettiği ve hizmet kalitesini takdir ettiği operatör firmalarında olmayı başaran GSM firması, telekomünikasyon alanındaki başarısını giderek arttırmayı başarıyor. Bu başarı benimsediği müşteri odaklı tutuma bağlı olan firma, her zaman müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak onların hayatlarını kolaylaştırmaya çalışıyor.

Türk Telekom Fatura Borcu Öğrenme 2018

Türk Telekom fatura borcu öğrenme 2018 ile kullanıcılarının hayatlarını daha da kolaylaştırmak amacı ile hazırladığı Güncel Fatura İzleme kapmayası ile birçok kişinin yüzünü güldürmeyi başaran komünikasyon şirketi, bu fırsat ile mobil kullanıcılarını ay sonu sürpriz fatura aşım bedelleri ile uğraşmaktan kurtarıyor.

AVEA 2018 fatura sorgulama ve öğrenme işlemi bu sayede aboneler ekstra ücretler ödemek zorunda kalmadan tarife içeriklerini rahat bir şekilde kullanmanın ve faturalarını anlık olarak takip etmenin keyfini çıkartabilmenizi sağlıyor, paketim bitti mi yada limitimi aştım mı diye sormanızın önüne geçiyor. Sizde hemen bu fırsattan faydalanmaya başlayarak fatura aşım bedelleri ile uğraşmaya son verebilirsiniz.

Türk Telekom İnternet Faturası Sorgulama 2018

Müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da kısa mesaj ile katılmak için ise 5555’e  “UYE GUNCEL” yazıp göndermeniz katılım işlemlerinizi sağlamak için yeterlidir.

AVEA Türk Telekom Fatura Borcu Öğrenme 2018

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel faturalı müşteriler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon ederek, Türk Telekom Mobil İşlemler uygulamasını ziyaret ederek ya da “IPTAL GUNCEL” yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj atarak iptal edebilirsiniz.

Fatura Borcu Öğrenme Paketi Fiyatı

Aylık 1,49 TL ödeyerek güncel fatura bilgilerinize ulaşabilir ve harcamalarınızın hakkında bilginin cep telefonunuza kısa mesaj ile gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bu servis fatura kesim tarihinizi takiben onuncu ve yirminci günlerde otomatik olarak henüz faturalandırılmamış borcunuzu kısa mesaj ile iletir. Üstelik sınırsız olarak fatura sorgulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylar

Servis üyeliğiniz başladıktan sonra borç bilginizi öğrenmek için 5555’e “GUNCEL” yazıp göndermeniz ya da telefonunuzdan *100#’yi tuşlamanız yeterlidir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir