İçeriğe geç

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Kısayolu 2018

Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanma 2018, müşterilerin sorularına cevap vermek ve sorunlarına çözüm bulmak için oldukça önemli bir işlev yerine getirmektedir. Ancak müşteri hizmetleri ile görüşmek her zaman kolay olmuyor. Bazen saatlerce bile uğraşmak gerekebiliyor. Yanlış tuşa basmak ya da TC gibi bilgileri yanlış girmek süreci sürekli başa sardığı için iş iyice içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Bu yüzden çoğu insan tuşlarla uğraşmak yerine direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyor. Peki bunu nasıl yapabiliriz?

İnternet Hattı İçin Direkt Müşteri Hizmetlerine Bağlanma 2018

Türk Telekom ADSL internet kullanıcısı iseniz buna ilişkin sorularınız için Türk Telekom internet müşteri hizmetleri olan 444 0 375 nolu hattı aramalısınız. Bu numarayı aradıktan sonra operatör sizi yönlendirmek için bilgiler verecektir. Bu kısmı dinlemeye gerek olmadan önce 3, sonra 1 tuşların basın. Daha sonra ADSL numaranızı ya da TC kimlik numaranızı yazın. İşte bu sayede operatörü dinlemeye gerek kalmaksızın müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Mobil Hatlar İçin Direkt Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Kısayolu

[adinserter block=”1″]
Türk Telekom müşteri hizmetlerine direkt bağlanma ile telefonda uzun süre beklemeye son vererek işinizi kolayca halledebilirsiniz. Türk Telekom mobil müşteri hizmetleri için 444 1 500 ya da 500 numaralarını arayarak müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Bu numaraları aradıktan sonra operatörü dinlemek yerine Türk Telekom doğrudan müşteri temsilcisine bağlanma için pek çok yoldan direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanmanız mümkündür. Türk Telekom bedava internet 2018 için ilgili konumuzu ziyaret ediniz.

  • Arama yaptıktan sonra sırayla 2, 1 ve 0 tuşlarına basarsanız müşteri temsilcisine bağlanırsınız.
  • Arama yaptıktan sonra sırayla 2 ve 0 tuşlarına basarsanız müşteri temsilcisine bağlanırsınız.
  • Arama yaptıktan sonra sırayla 6 ve 0 tuşlarına basarsanız müşteri temsilcisine bağlanırsınız.
  • Arama yaptıktan sonra sırayla 5 ve 0 tuşlarına basarsanız müşteri temsilcisine bağlanırsınız.
  • Arama yaptıktan sonra sırayla 3 ve 0 tuşlarına basarsanız müşteri temsilcisine bağlanırsınız.

Gördüğünüz gibi 0 tuşu sizi direkt müşteri temsilcisine götürmektedir. Ancak sıfır tuşuna ulaşmak için takip etmeniz gereken yollar da yukarıda gösterilmiştir. Bu sırayı takip etmeniz gerekir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir