İçeriğe geç

Turkcell 2018 Ramazan Sahur Bedava İnternet Paketi

Turkcell Ramazan Paketi Sahurda Bedava internet 2018

Turkcell Ramazan paketi 2018 ile sizde hemen bedava hediye internet sahibi olun ve bunu tüm gece sahur ve sabah arasında kullanıp harcayın. Oruçluyken geçmeyen o zor vakti bu şekilde doldurun ve yeni bir güne daha bu mutlulukla uyanın. Herkes iddaa edebilir ki oruçluyken geçen 1 dakika ile normal zamanda geçen 60 saniye asla aynı değildir, olamaz. Aç ve susuzken son derece gergin ve agresif oluşumuzdan mıdır bilinmez ama genelde kimse gülmez.

Turkcell Ramazan internet paketi ile tüm bu dertlerinize çözüm oluyor. İşte tüm o kampanyalar ve dahası.

Turkcell Sahur 2 GB İnternet

Turkcell’den tam 2 GB bedava sahur interneti kazanmak isteyen tüm kullanıcıların yapması gereken tek şey şu; Bip messenger uygulaması üzerinden tam 5 farklı bireye mesaj gönderin ve gece sabah arasında 02:00 – 06:00 vakitlerinde geçerli olacak hediyenizi güle oynaya kazanın.

Turkcell Ramazan Sahur Bedava internet

BİP Ramazan Haftalık 1 GB, 2 GB Bedava İnternet Paketi 2018

Yine aynı messenger uygulamasını kullanıpta 20 farklı arkadaşınıza mesaj atarsanız ne mi oluyor, tam 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 2 GB internet sizin oluyor.

Ramazan Sahur Paketi Aylık 3 GB ve 10 GB

Turkcell Ramazan paketi ile devam ediyoruz. 3 GB’ın sahibi olmak istiyorsanız şunları yapmalısınız; 50 kişiye ulaşmanız çitayı yükseltmeniz lazım. Yani toplamda tam tamına 13 GB internet kullanabiliyorsunuz.

Tek Yorum

  1. Fatih Ekrem Fatih Ekrem

    2018 Ramazan Turkcell bedava internet hediyesi için çok başarılı bir yazı yazmışsınız arkadaşım. Devamı ve güncellemesi için bekliyor olacağız. Sağolun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir