İçeriğe geç

Turkcell Bedava internet 2018

Turkcell Bedava internet 2018

Turkcell bedava internet 2018 ile GSM alanında Türkiye’de liderlik konumunda bulunan dev operatör firması Turkcell Türkiye’nin birçok ilinde verdiği kaliteli ve üstün hizmet ile dikkat çekmeyi başarıyor. Türkiye’nin her yerine yüksek bir çekim kalitesine sahip olan ve kapsama alanı sınırları aşan dev telekomünikasyon şirketi sunduğu bu altyapı hizmeti ile mobil hat kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi ve rakiplerini kıskandırmayı başarıyor.

Bu alanda rakipsiz olan dev GSM şirketi Türkiye’deki mobil internet kullanıcılarının ilk tercih ettiği firmalardan biri olmayı başarıyor ve bu alandaki yetkinliğini giderek arttırıyor. En çok mobil hat kullanıcı sayısına sahip olan dev şirket, gün geçtikçe daha da artan abone sayısını gece gündüz durmaksızın müşterilerinin memnuniyeti için çalışmasına borçlu gibi gözüküyor.

Yeni abone, geçiş veya numara taşıma ile gelen mobil hat kullanıcılarının daha üstün kaliteli hizmet sunması ve aynı zamanda onların ihtiyaçlarını karşılama odaklı olarak benimsediği tavrı ile mobil hat kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başarıyor. Abonelerinin ihtiyaçlarını tespit edip bu doğrultuda onları sevindirecek fırsatlar düzenleyen dev operatör firması, bu tavrı ile birçok kişinin takdirini kazanmayı başarıyor. Ayrıca tüm bunlardan faydalanmak için faturalı veya kontörlü hat yani hazırkart sahibi olmanız farketmiyor.

2018 Turkcell Bedava internet Hediyesi

Turkcell 1 GB Bedava internet 2018

Özellikle internet kullanım haklarını ay sonuna yetirmekte zorlanıyorlar. 2018 Turkcell bedava internet olmadan ay sonuna kadar hediye internet kullanım haklarını kısıtlamak zorunda kalıyorlar ya da ek paketler alarak, internet kullanım ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorlar. Dev GSM firması Turkcell ise müşterilerinin bu eksikliklerini hazırladığı kampanyalar ile tamamlaya çalışıyor. Sizde size özel olarak hazırlanmış bu bedava internet kampanyalarından ihtiyacınıza ve isteğini uygun olanı seçip hemen kullanmaya başlayarak, kaldığınız yerden mobilden internetin keyfiniz çıkartabilirsiniz.

2018 Bedava internet Kampanyaları Nelerdir?

Tüm bunları hemen sıralamaya başlıyoruz, hazır mıyız?

BiP Kullan Hediye İnternet Kazan 2018 Kampanyası

Turkcell BİP Bedava internet 2018

BiP bedava internet kazanabilmek için uygulama üzerinden mesajlaşma yaptıkça hediye internet kazanma şansı yaşarsınız. BiP’te grubunuzu kurup mesajlaşmaya başlayarak bu fırsattan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Üst üste 5 gün boyunca her gün 10 mesaj atarak Turkcell 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kazandığınız hediyenin bir hafta kullanım süresi bulunmaktadır. Kullanım hakkınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz. Her abone bu fırsattan 31 gün içerisinde sadece bir kez fayda sağlayabilir.

Turkcell Arkadaşını Getirene 1 GB Bedava internet 2018

BiP uygulamasını kullanmayan arkadaşlarını davet eden ve davet edilen bu arkadaşlardan 5 tanesi daveti kabul edip uygulamayı yükledikleri takdirde 30 gün boyunca kullanabileceğiniz Turkcell 1 GB bedava internet 2018 kazanırsınız. Sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir ve kullanım hakkınız bittiğinde tarife ücretiniz üzerinden kullanımlarınızı gerçekleştirirsiniz.

4.5G’ye Geç Hediye 1 GB İnternet Paketi Kazan 2018

Yıldız, Uçuran, Uçuran Plus, Bol, Yeni Yıldız ve Süper üçlü tarifelerinden birinde olan tüm müşteriler bu fırsattan otomatik olarak yararlanmaya başlarlar. Bu tekliften faydalanan mobil kullanıcılar BiP uygulamasında kullanabilecekleri ve her yöne sesli veya görüntülü konuşma yapabilecekleri 1 GB hediye internet kazanma hakkı yakalarlar.

Bu fırsatı iptal etmek isterseniz eğer 2222’ye “IPTAL BIP HEDIYE” yazıp göndermeniz yeterlidir.

BiP Uygulamasını İndirip ve Kaydolana 1 GB Bedava İnternet 2018

İlk kez bu uygulamayı indirip ve kaydolup kullanan mobil hat kullanıcıları 1 GB bedava cepten internet kazanıyorlar. Kazandığınız faydaların kullanım süresi 30 gündür. Bu süre içerisinde kullanılmayan faydalar silinir. Her abone bu fırsattan yalnız bir kez faydalanabilir.

Her Gol 100 MB Turkcell 2018 Bedava internet

Bu uygulamayı indiren mobil aboneler her hafta bir kere ücretsiz bu kampanyaya katılma hakkı kazanırsınız. Seçilen maç için o maçta atılan gol sayısı kadar haftalık 100 MB kazanırsınız. Maçta hiç gol atılmazsa minimum 100 MB kazanırsınız. Kazanabileceğiniz maksimum fayda ise 1000 MB’dir. Bir hafta kullanım süresi olan bu faydalarınızın kalan kullanım hakkını öğrenmek istediğiniz takdirde 2222’ye “KALAN” yazıp göndermeniz yeterlidir.

Turkcell 2018 Otomatik Ödeme Talimatına 2 GB Bedava İnternet

Otomatik fatura ödeme talimatı veren faturalı bireysel müşteriler herhangi bir katılım kısa mesajına duyulmaksızın otomatik olarak bu kampanyaya katılım sağlayabilirler. Kazandığınız 2 GB’ nin hepsini harcadığınız zaman kısa mesaj yolu bilgi sahibi edilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Bedava internet 2018

Salla Kazan 2 GB Bedava internet Paketi Kampanyası

Cihazı ve SIM kartı 4.5G uyumlu olan mobil aboneler Hesabım uygulamasını ziyaret ederek Turkcell 2018 bedava internet kazanma şansı yakalayabilirler.

Turkcell GNÇ 1 GB Bedava internet 2018

26 yaş altındaki GNÇ’li aboneler 30 TL ve üzeri yükleme yaptıkları takdirde 1 GB kazanırlar. Kampanyaya katılmak için “GNC 1 GB” yazıp 2222’ye göndermeniz yeterlidir. Kazandığınız hakkın kullanım süresi 1 gündür.

Toplantıdayım 1 GB Ücretsiz İnternet 2018

Toplantıdayım uygulamasını ilk kez kullanan kişiler bir hafta boyunca sahip olabilecekleri 1 GB kazanacaklardır.

Turkcell TL Yükle 1 GB Bedava internet Kazan

Hesabım uygulaması üzerinde banka kartı ya da kredi kartı ile TL yükleme işlemi gerçekleştiren hazır kartlı aboneler 1 GB bedava internet kazanırlar.

Bu konumuzu burada sonlandırıyoruz arkadaşlar. Bir önce ki yazımız olan Vodafone bedava internet 2018 makalesine bakmak ister misiniz? Eğer operatör değiştirmek gibi bir fikriniz varsa bizce tam sırası. Takip etmeyi sürdürün lütfen.

2 Yorum

  1. Orkun Orkun

    Turkcell 2018 bedava internet konusu için oldukça başarılı bir yazı olmuş. Yeni yılda güncellenmeye devam edecek sanırım, devamını bekliyoruz.

  2. Aytaç Aytaç

    2018 Turkcell bedava internet kazanmak için neler yapmamız gerekiyor bunların dışında acaba? Yönlendirebilirseniz çok seviniriz, hediyelerin devamı gelsin istiyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir