İçeriğe geç

Turkcell BİP 2018 Bedava internet Kampanyaları

Turkcell BİP Bedava İnternet Kampanyaları 2018

Turkcell BİP bedava internet kampanyaları 2018 ile sevdiklerinizle doya doya iletişim kurabilir, internette dilediğiniz kadar gezebilirsiniz. BİP nedir diye merak edenler için kısaca açıklamak gerekirse; Turkcell iletişim hizmetleri tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Ancak tüm operatörlerin kullanıcılarına açıktır. Yani illa Turkcell’li olmanıza gerek yoktur.  Bu uygulamayı App Store, Google Play ve Turkcell AppMarket üzerinden indirebilirsiniz.

BİP 1 GB Hediye Kampanyası 2018

BİP indiren herkes koşulsuz, şartsız 1GB internet kazanıyor. BİP indirerek kayıt olan herkes, anında 1 GB internet kazanıyor. Kazanılan 1 GB ise30gün boyunca kullanılabilir. BİP indirerek en güncel haliyle uygulamanızı kullanmaya başlarsınız.

Bu kampanya 04.11.2015 ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyanın süresi dolmadan BİP indirmek için acele edin.  Bu kampanyadan yalnızca 1 kere faydalanmak mümkündür. Bu yüzden BİP’i yalnızca ilk kez indiren kişiler için kampanya geçerli olacaktır.

Bu kampanyadan yaralanmak için BIP yazarak 2222’ye kısa masaj göndermelisiniz. Bu mesajı BİP uygulamasını indirdikten sonra atmanız halinde hattınıza bedava internetiniz hemen yüklenecektir. BİP bedava internet kampanyası her operatör müşterileri için geçerli, unutmayın!

Bip’ten Kullan Kazan Kampanyası 2018

Turkcell BİP 2018 Bedava internet Paketi Yapma

Turkcell müşterileri BİP kullandıkça kazanmaya devam ediyor. BİP indiren Turkcell müşterileri uygulamayı aktif olarak kullanmaya başlamalıdırlar. Arkadaşlarınla, akrabalarınla kurduğun grupta mesajlaşarak bedava internet kazanabilirsin. BİP’ten bu gruplarına 5 gün boyunca her gün 10 mesaj atman halinde 1GB internet Turkcell’den sana hediye ediliyor.

Bu kampanya BİP 1 GB hediye kampanyası ile karıştırılmamalıdır. Orada her operatör abonesi bedava internet kazanabilirken, bu kampanya yalnızca Turkcell müşterileri için geçerlidir.

19 Mayıs 2017 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2017 tarihinde sona erecektir. Kampanya bitmeden acele ederken siz de yaralanabilirsiniz. Bu kampanyadan faturalı ya da hazır kartlı olan Turkcell müşterileri yararlanabilmektedir.

Kampanyaya aylık katılım sınırı olarak 2.500.000 belirlenmiştir. Bu sınır dolmadan BİP kullanmaya özen gösterin. Bu hediyeler yurt içi kullanım için kişilere aittir ve başkalarına devredilemez.

Bip Bi Ara Hediye 15 GB  ve 16 GB Bedava İnternet Veriyor 2018

Turkcell BİP güncel hediye internet 2018

BİP messanger uygulaması kullandıkça kazandırmaya devam ediyor. Uygulama üzerinden mesaj atan, konulan, görüntülü arama yapan herkes bedava internet kazanıyor.

BİP ile 5 farklı kişiye mesaj atan Turkcell müşterileri 1 hafta boyunca geçerli 1 GB bedava internet kazanıyor.

BİP ile 5 farklı kişiyi arayan Turkcell müşterileri 1 hafta boyunca geçerli 1 GB bedava internet kazanıyor.

BİP ile 2 farklı kişiyi arayan Turkcell müşterileri 1 hafta boyunca geçerli 2 GB bedava internet kazanıyor.

BİP ile 10 farklı kişiyi arayan Turkcell müşterileri 1 hafta boyunca geçerli 2 GB bedava internet kazanıyor.

BİP ile 30 farklı kişiyi arayan Turkcell müşterileri 1 hafta boyunca geçerli 10 GB bedava internet kazanıyor.

BİP 2018 Bedava internt Özellikleri Nelerdir?

Görüldüğü gibi BİP oldukça kullanıcı dostu bir uygulama. Üstelik de kullandıkça kazandırmaya devam ediyor. Bu uygulamayı kullanarak hem arkadaşlarınızla kesintisiz iletişim kurabilirsiniz, hem de bedava internet kazanmaya devam edebilirseniz. Güncel BİP 2018 bedava internet kampanyaları için takipte kalmayı unutmayın.

BİP’te arkadaşlarınızla bir grup kurarak 7 gün 24 saat mesajlaşmaya devam edebilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Sahip olduğu emojiler, çıkartmalar ve capsler ile sohbetlerinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Ayrıca HD kalitede görüntülü konuşma da sunmaktadır.

BİP aynı zamanda bir sosyal medya kanalı gibi kullanılabilmektedir. Spor, moda, eğlence, teknoloji gibi pek çok alana ait tüm gelişmeleri takip etmek mümkündür.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir