İçeriğe geç

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma 2018

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma 2018

Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2018 ile artık saatlerce telefonun ucuna beklemek yerine direkt olarak müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Mobil hattınızda meydana gelen sorunlar ya da internet kullanımınız ile ilgili huşular hakkında çoğu zaman müşteri hizmetlerini arayarak bilgi almak ya da düzeltme işlemleri yaptırma gerekiyor. Müşteri hizmetleri ile görüşmek ise tam bir çile denilebilir. İşte bu çileye katlanmamanız için direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Bağlanma Kısayolu 2018

Öncelikle sizin için Turkcell müşteri hizmetleri numaralarını hatırlatmakta fayda var. 0532 532 00 00 numarası ile ya da 532 numarası ile müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Eğer Turkcell platinium müşterisi iseniz 0532 757 15 32 numaralı hattan ayrıcalıklı hizmetler alabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma 2018

Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için faturalı hat ve faturasız hat kullanıcıları için farklılık göstermektedir.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Kısayolu

Hazır kart kullanıcısı Turkcell müşterileri 532 numarasını aradıktan sonra sırasıyla 1 ve 0 tuşlarına basarak müşteri temsilcisine bağlanabilirler. Bu tuşlara basarak sırasıyla açılan menülerd beklemeden egerkli tuşlamaları yapmış olacaksınız. Kodlamaları operatörü dinlemeye gerek olmadan yapacağınız için yönlendirme safhalarını atlayacak ve müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum kısmını tuşlamış olacaksınız.

Faturalı hat kullanıcısı Turkcell müşterileri 532 numarasını aradıktan sonra sırasıyla 2 ve 2 tuşlarına basarak müşteri temsilcisine bağlanabilirler. Bu kodlamaları operatörü dinlemeye gerek olmadan yapacağınız için yönlendirme safhalarını atlayacak ve müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum kısmını tuşlamış olacaksınız.

Müşteri hizmetleri de diğer operatörlere göre oldukça az bekletmektedir. Birkaç saniye içinde müşteri temsilcisi ile görüşüyor olursunuz.

Turkcell müşteri hizmetlerine direkt bağlanma hizmeti yalnızca sorunlarınız ya da şikayetleriniz için değil, daha pek çok Turkcell hizmeti için kullanılabilmektedir.

Diğer Yöntemler

Turkcell müşteri temsilcisi yoluyla tarife değişikliği, kampanyalardan yararlanma, bilgi alma gibi pek çok işlemi yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayamayacak durumda iseniz de Turkcell sosyal medya hesaplarını kullanarak direkt olarak iletişim kurmanız mümkündür. Direkt bağlantı sağlayarak da zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bu sayede sorun ve isteklerinize en kısa sürede cevap verilecektir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir