İçeriğe geç

Turkcell Ödemeli SMS ve Mesaj Atma 2018

Turkcell Ödemeli SMS ve Mesaj Atma 2018

İnsanlar hayatta her zaman şanslı olmayabilirler. Çok acil bir durumda bakiyenizin veya paketinizin bitmesiyle çok önemli bir SMS’i atamamanız sizin için bir felaket olur. Turkcell ödemeli SMS servisiyle müşterilerini bu zulümden kurtarıyor. Turkcell müşterilerine acil durumlarda karşılarındaki hat sahibine ödettirecek şekilde SMS atma hakkı sağlıyor. Herkesin başına elbet gelebilir böyle durumlar.

Bir tane SMS ile bir toplantıyı, buluşmayı veya birçok mühim işinizi kaçırabilirsiniz. Bu nedenle eğer Turkcell müşterisiyseniz yazımızı dikkatlice okuyun ve bu tip durumlarda nasıl iletişim kurabileceğinizi öğrenin;

Turkcell Ödemeli SMS Nasıl Atılır?

Turkcell müşterileri her zaman ayrıcalıklıdır. Çünkü Turkcell firması müşterilerinin menfaatlerini düşünerek mağdur olmalarını önleyecek birçok önlem alır.  Yazımızın devamında Turkcell Ödemeli SMS Nasıl Atılır? Sorusuna cevap vereceğiz. Turkcell bedava internet müşterisiyseniz ve hattınıza tanımlı SMS hakkınız bittiyse karşınızda ki kişinin ödemesi (o ay ki faturasına yansıyacak şekilde) karşılığında sizin gönderdiğiniz SMS’i karşınızda ki kişinin onaylaması ile iletebilmenizdir.

Mesajı okumak için onay veren alıcı taraf her SMS başına hangi operatöre bağlı olursa olsun 80 kuruş tutarında bir ücreti faturasına yansıtmayı kabul etmiş olacaktır.

Turkcell ödemeli sms atma

Bu ücretlendirme tutarının içerisine tüm vergiler ek ücretler dahil olup karşıda ki kişiden sadece 80 kuruş kesilecektir. Eğer karşı taraf gönderilen ödemeli SMS onayını vermezse kendi hattına hiçbir şekilde ücret yansıtılmaz. Aynı zamanda herhangi bir operatöre SMS gönderene veya alana aynı şekilde 80 kuruş ücret yansıtılacaktır. Siz mesajı attınız ve alıcıya ulaşıp ulaşmadığını merak ediyorsunuz.

Turkcell ilgili merciden size ulaştırılma bilgilerini, onay bilgilerini ve onay verilmemesi durumunda gerekli bilgileri size ulaştıracaktır. Kuzey Kıbrıs müşterileri Turkcell Ödemeli SMS hizmetinden yararlanamazlar. Ödemeli SMS‘leri istediğiniz her operatöre gönderebilirsiniz.

Turkcell bedava SMS konusuna da gözatarak kendinize en uygun tarifeyi hediyeleri ile birlikte seçebilirsiniz. Uygulamaları indirerek 1 GB hediye internet dahi kazanabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir