İçeriğe geç

Turkcell Sarı Kutu Bedava İnternet 2018

Turkcell Sarı Kutu Bedava İnternet 2018

Bilindiği gibi Turkcell kampanyaları ile kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarıyor. Son zamanlarda kullanıcılarına onlarca kampanya ve yenilik yapan Turkcell, bütün kullanıcılarını bu konuda memnun ediyor. Sunduğu fırsatlarla birlikte müşteri sayısını her geçen gün arttıran Turkcell Sarı Kutu 2018 sayesinde bütün müşterilerine ücretsiz hediye vermeye devam ediyor.

Turkcell Sarı Kutu 2018 Nedir?  Kimler Faydalanabilir?

Turkcell hattı kullanan bütün müşteriler, Turkcell Sarı Kutu’nun fırsat ve avantajlarından faydalanabilir. Sizin de operatörünüz Turkcell ise ve şuan da Turkcell kullanıcısıysanız, Sarı Kutu Kataloğu içerisinde puanınız birikmeye başlamıştır. Sarı Kutu içerisinde biriken puanlarınızı çeşitli hediyelerde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Müşteriler genellikle Sarı Kutu içerisinde biriken puanlarını Turkcell Sarı Kutu bedava internet 2018 kampanyasında kullanmaktadırlar.

Kampanyalardan sadece sabit hatlar değil, aynı zamanda faturalı hatlar da yararlanabilmektedir. Her yıl kampanyalarına devam eden Turkcell bu yıl da müşterilerine çeşitli kampanyalar sunmaya devam ediyor. Turkcell biriken puanlar ile müşterilerine bedava internet, konuşma ve sms paketleri veriyor. Sarı Kutu’nun özelliklerinden birisi de eğer Turkcell kullanıcısı olmanıza rağmen, Sarı Kutu’ya üye değilseniz, üye olduğunuz ana kadar geçen günler kadar puan kazanacaksınız. Şu ana kadar Turkcell Sarı Kutu puanlarınızı kontrol etmediyseniz, bakmanızı öneriyoruz. Sarı Kutu’ya üye olduğunuz her geçen gün için 10 puan kazanmaya başlayacaksınız. Ancak Sarı Kutu’da düzenli olarak puanlarının birikmesini isteyen kullanıcılar hatlarına aylık en az 20 TL yükleme yapmaları gerekmektedir.

Sarı Kutu’daki Puanların Değerlendirilmesi 2018

Daha öncede belirttiğimiz gibi, Sarı Kutu’da biriken puanlar ile bedava internet, sms ve dakika alabilirsiniz. İşte puanlarla birlikte bedava olarak alabileceğiniz internet paketleri:

*100 Sarı puan: Aylık Facebook paketi

*1250 puan: Sosyal internet paketi

*1800 puan: 3 aylık Facebook paketi

*3000 puan: 6 aylık 1 GB internet paketi

*5000 puan: Aylık 2 GB internet paketi

*8000 puan 6 aylık 1 GB internet paketi

Puanlarınız eğer, internet paketi almaya yeterli değilse, paketler için puan biriktirmeye devam edebilirsiniz. Turkcell bedava internet 2018 bu anlamda kullanıcıları için bedava hediyeler vermeye devam ediyor. Bunun dışında aklınıza takılabilecek her türlü soru için Turkcell şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Sarı Kutu 2018 Sarı Puan Transfer Etme, Gönderme ve Kullanımı İçin Gerekli Şartlar

Turkcell müşterilerinin Sarı Kutu’daki puanlardan faydalanmaları için, faturalarının ödemelerini geciktirmemeleri gerekmektedir. Bunun dışında hat kullanımında imzaladığınız sözleşmedeki şartları taşımalısınız. Adınıza kayıtlı olan hat için, ödenmemiş fatura bedelinin olmaması gerekmektedir.

Birçok kullanıcı Turkcell Sarı Kutu 2018’da, puanın sadece fatura ödeme sayesinde biriktirildiğini düşünmektedir. Ancak Turkcell bu konuda müşterilerine puan birikimi için kolaylıklar sağlıyor. BİP uygulamasını indirdiğinizde veya Turkcell akıllı depo uygulamasına ilk bilgilerinizi girdiğinizde 500 puan kazanmış olacaksınız. Ancak burada dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan biri, BİP uygulamasını Wi-Fi’den değil, mobil veri paketinizden indirmeniz gerektiğidir.

Aynı zamanda 4.5G uyumlu cihazınızı kullandığınız anda hesabınıza 500 puan ekleniyor. Bunun dışında Turkcell hesabımı uygulamasını indirdiğinizde ise tam olarak 500 puan daha kazanmış olacaksınız.

Sarı Kutu’ya katılım tamamen ücretsizdir. Ancak Sarı Kutu’daki biriken puanlarınızı kullanmak için Sarı Kutu’ya katılmanız gerekmektedir. Bilindiği gibi Sarı Kutu, Turkcell’in müşterilerine sunduğu bir teşekkür programıdır.

Sarı Kutudan Bedava İnternet 2018

Sarı Kutu’dan bedava internet kazanmak için belirlenen tablo şu şekildedir:

30 ile 69 TL arasında yapılacak yüklemede: 100 Puan

50 ile 69 TL arasında yapılacak yüklemede: 200 Puan

70 ile 99 TL arasında yapılacak yüklemede: 300 Puan

100 TL ve üzeri yapılacak olan yüklemelerde: 400 Puan

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir