İçeriğe geç

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan 2018 Kampanyası

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan 2018 Kampanyası

Turkcell Türkiye’de GSM alanında ki başarıları ülke sınırlarını aşıp başka başka ülkelere de yayılmaya başladı. Türkiye harici dış ülkelerde de faaliyet göstermeye başlayan dev operatör firması bu denli büyümesi ile beraber hizmet kalitesini de arttıracağı yatırımlar ve yenilikler yapmaya başladı. Yaptığı bu yenilikler ve yatırımlar ile mobil hat kullanıcılarını daha iyi kapsama alanı ve çekim alanı kalitesine sahip olmasına ve bu sayede yakınları ile kesintisiz bir iletişim yaşayabilmesine olanak sağladı.

Turkcell yüklediğin kadar kazan ile bu hamleleri Türkiye’de ki birçok mobil hat kullanıcısının takdirini kazanmayı başaran dev firma bununla da sınırlı kalmayayıp, birbirinden güzel fırsatlar ile dolu kampanyalar hazırlayarak da onların yüzünü daha da güldürmeyi başardı. Hazırladığı bu teklifler ile abonelerinin bedava internet, bedava dakika ve bedava SMS kullanmalarına imkan veren operatör firması, hiçbir ücret ödenmeksizin mobil kullanıcılarının tarifelerinden herhangi bir eksilme olmaksızın, internete bağlanabilmelerine yakınları ile mesajlaşabilecekleri ve konuşabilecekleri hediye sunuyor. Sizde bu hediyeleri almak için hemen Yükle Kazan Kampanyasından faydalanmaya başlayın ve bu fırsatların tadını çıkartın.

Katılım Hakkında

Turkcell’in online sitesinden ya da Hesabım uygulamasından kredi kartınız ile TL yükleme işlemi gerçekleştirdiğiniz takdirde yüklediğiniz kadar TL hediye edilecektir. 20 TL yüklediğiniz takdirde 20, 30 TL yüklediğiniz takdirde 30, 50 TL ve üzeri yükleme yapılması takdirinde de 50 TL hattınıza yüklenecektir.

Katılım Şartları Nelerdir?

Online olarak kredi kartı ile TL yükleme yapmanız gerekmektedir. Başka bir koşul bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip iptal talebinizi ileterek ya da Online kanallar üzerinde tüm çıkış işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

İçeriği Nedir?

Yaptığınız TL yükleme miktarına göre TL hattınıza hediye edilir ve bu kazandığınız TL’ler ile bir hafta boyunca konuşma, mesajlaşma ve internete bağlanma gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylar

31 Aralık 2017 tarihine kadar katılım sağlayabilirsiniz.
Gelen bilgilendirme kısa mesajının ardından kazandığınız faydaları kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kazandığınız bu faydaların kullanım süresi dolduğunda ya da hakkınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgi sahibi edilirsiniz.
Kampanya kapsamında kazandığınız hediyeler yenilenmez.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir