İçeriğe geç

Vodafone Bedava internet 2018

Vodafone Bedava internet 2018

Vodafone bedava internet 2018 yepyeni yılda devam edecek gibi görünüyor arkadaşlar. Bu yüzden yeni bir yazı derledik, buyrun detayları. GSM alanında dünya genelince birçok ülkede faaliyet gösteren dev GSM şirketi Vodafone yaptığı yatırımlar ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. İletişim ve teknoloji alanındaki yatırımları sayesinde mobil abonelerinin daha üstün kaliteli bir hizmete sahip olmalarına olanak sağlayan dev firma, bu hamleleri ve yatırımları birçok kişinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. İşine bu denli önem verip abonelerinin daha hızlı ve daha kaliteli bir internete sahip olmaları amacı ile durmaksızın çalışıyor ve onlara en güncel hizmeti sunuyor.

Sunduğu kaliteli ve hızlı 4.5G teknolojisine ek olarak abonelerinin isteklerini de yanıt vermesi ve çözüm üretmesi sayesinde de birçok kişiyi mutlu eden Mobil GSM firması, bu tutumu sayesinde de hem mevcut abonelerinin bağlılığını kazanıyor hem de birçok yeni mobil hat kullanıcısı kazanmayı başarıyor.

Kazandığı birçok yeni hat kullanıcısının ve mevcut hat kullanıcısının en çok ihtiyaç duyduğu, kullandığı olan internet kullanım hakkı, kullanım süresi dolmadan bitmesi ile birçok kişiyi oldukça fazla sıkıntıya sokuyor.  Birçok mobil SIM kullanıcısı sürekli olarak ek tutarlar ödeyerek ek internet paketi kullanım hakkı almak zorunda kalıyor ya da Vodafone bedava internet arayışına giriyor.

Vodafone’da müşterilerinin bu arayışına yanıt vermek amacı ile onlara özel bedava internet kazanabilecekleri kampanyalar hazırlayan Vodafone bu hamlesi ile birçok abonesini mutlu etmeyi başarıyor. Eğer sizde ay sonuna kadar fazladan bedava internet kullanmak istiyor iseniz, vakit kaybetmeden hemen size sunulan hediyelerden faydalanmaya başlayın ve bedava internetinizle sosyal medyada vakit geçirmenin keyfini sürün.

Vodafone 2018 Hediye İnternet Kampanyaları

Vodafone İnternet Avcıları Bedava internet 2018

Vodafone’nun yeni uygulaması olan İnternet Avcıları ile birçok hediye MB internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Play Store ya da App Store uygulamayı bulup indirerek ve sonra kayıt aşamalarını tamamlayarak hemen birçok hediye internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var 250 MB Bedava internet 2018

Yanımda uygulamasına giriş yaparak her hafta bir kere olmak koşulu 250 MB kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Her hafta pazartesi günü hediyenizi almaya başlayabilirsiniz. Hediyeniz Pazar günü saat 23.00 a kadar almanız gerekmektedir.

Vodafone Bana Ne Var 500 MB Bedava internet 2018

Yanımda uygulamasını ziyaret ederek Bana Ne Var kampanyasında faydalanabilir ve 1 gün geçerli 500 MB kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Gelen onay mesajının ardından kazandığınız faydaları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone E-Faturaya Geçişe Özel 1 GB Hediye Hediye internet 2018

Telefon faturanızı e-fatura yolu ile ya da kısa mesaj faturası yolu ile almaya başlayarak 15 gün kullanım süresi olan 1 GB kazanırsınız.  7000’e “EFATURA boşluk eposta adresi” yazarak ücretsiz kısa mesaj atmanız ile katılımınız sağlanır.

Vodafone 1 GB Bedava internet 2018

TL yükleme, ek internet, SMS ya da konuşma paketi satın alarak veya fatura ödeme işlemi gerçekleştirerek 11 TL ve üzerinde harcama yaptığınız takdirde 5 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Ücretsiz 1 GB Bedava internet 2018

Cep telefonunuza Yanımda uygulamasını indirerek hediye internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı telefonunuza indirmek ve uygulamaya kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapmaktadır. Sonra anında hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone 4.5G’ye Geçiş Hediyesi 2 GB Hediye İnternet

İlk defa 4.5G’ye geçen mobil hat kullanıcılarına özel olarak sunulan bu fırsat sayesinde 2 GB cepten internet kazanırsınız. 4.5G’ye geçtikten sonra, 4545’e “4.5G” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak katılım işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Güvenli Depo 1 GB Bedava internet 2018

App Store ya da Play Store üzerinden Güvenli Depo uygulamasını indirip cep telefonunuza yükleyerek 1 GB hediye kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu hediye sadece Güvenli Depo uygulamasına kullanılmak içindir. Bu fırsat ile beraber rehberini ya da fotoğraflarını ücretsiz bir şekilde yedekleyebilir ve istediğiniz an erişim sağlayabilirsiniz.

Vodafone Yükle Harca Kazan Kampanyası 2018

Gelenekselleşmiş olan Yükle Harca Kazan fırsatı ile 500 MB ya da Vodafone 1 GB bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ek paket satın almak ya da TL harcamaktır. Başka herhangi bir yapmanız gereken hiç bir şey bulunmamaktadır.

TL Yüklemelerine 1 GB Vodafone Bedava internet 2018

TL yükleme işlemlerinizi Yanımda uygulaması üzerinden yaparak 1GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Detaylar

Kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
Kullanım haklarınızı bitirdiğiniz kısa mesaj yolu bilgi sahibi edilirsiniz.
Kalan kullanım detaylarınızı öğrenmek için 7000’e “OZET“ yazıp göndermeniz ya da Yanıma uygulamasını ziyaret etmeniz yeterlidir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir