İçeriğe geç

Vodafone E-Fatura 1 GB Bedava internet 2018

 

Vodafone 1 GB Bedava internet Paketi 2018

Vodafone yaptığı kampanyalar ve sunduğu kaliteli hizmete ek olarak topluma ve doğaya verdiği değer ile de büyük bir alkışı hak ediyor. Sadece para kazanma amacı gütmemesi ve bulunduğu ortama da değer vermesi sebebi ile birçok mobil hat kullanıcısının da takdirini kazanmayı başarıyor.

Doğanın daha fazla zarar görmemesi adına ve ağaçlara daha fazla zarar verilmesinin önüne geçmeye çalışmak için e-fatura uygulamasına geçmeye çalışıyor. E-faturaya olan rağbeti arttırmak amacı ile de e-fatura ya da SMS faturaya geçene mobil hat kullanıcılarına Vodafone 1 GB cepten bedava internet hediye ediyor. Bu hamlesi sayesinde herkesin yüzünün gülmesini sağlayan dev GSM şirketi hem müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başardı hem de bu sağ duyusu ile herkesin takdirini bir kez daha kazanmayı başardı.

Vodafone bedava internet 2018 desteği ile Hemen sizde e-fatura ya da SMS fatura uygulamasına geçerek hem doğaya bir faydanızın olmasını sağlayın hemde bedava internet kazanma şansı yakalayın. Vakit kaybetmeden sizde bu güzel amaçlı teklife katılım sağlayın ve bedava internetinizle sosyal ağların keyfini çıkartmaya başlayın.

Nasıl Katılabilirim?

Vodafone cep merkezlerine gidip e-fatura ya da SMS fatura hangisini kullanmak istiyor iseniz belirterek hemen bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Yanımda uygulaması üzerinden ya da Online Self Servis üzerinde de e-fatura talebinde bulunmanız mümkündür.

Vodafone Hediye 1 GB internet Nasıl Yapılır

Sadece online faturaya geçiş yapmış olmanız şartı aranmaktadır. Başka bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler faturalı aboneler faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

542’ye telefon ederek iptal talebinde bulunabilirsiniz ya da Yanımda uygulaması üzerinden de iptal talebinizi iletebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

15 gün boyunca yurt içinde geçerli olan 1 GB cepten internet kullanım hakkına sahip olursunuz.

Kampanya Hakkında Detaylar

Kullanım haklarınız bittiği zaman mesajla bilgi sahibi edilirsiniz.
15 gün boyunca kullanmadığınız kullanım hakları silinir.
7000’e “OZET” yazıp ücretsiz kısa mesaj göndererek ya da Yanımda uygulamasını ziyaret ederek kalan kullanım bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.
Bu kampanyadan sadece bir defaya mahsus faydalanabilirsiniz.
Kullanmadığınız hakların üçüncü bir şahısa transfer edilmesi mümkün değildir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir