İçeriğe geç

Vodafone Ev İnterneti 2018 Kampanyaları

2018 yılına çok farklı seçenekler ile girecek olan Vodafone, kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış olduğu internet kampanyaları ile beğeni kazanacak. Yapılan bu kampanyalar ile birlikte tüm kullanıcılar internet keyfini diledikleri gibi yaşayarak ücretlendirme konusunda da çok farklı imkânlarla karşılaşacaklar. Tamamen Vodafone müşterileri için özel olarak hazırlanan avantajlardan yararlanabilmek için abone merkezlerine gitmeyi veya müşteri temsilcilerini arama seçeneğini kullanabilirsiniz. Vodafone ev interneti için hazırlanan kampanyalar dâhilinde ADSL, fiber İnternet, VDSL paketler mevcut bulunmaktadır.

Her Şeyi ile Hazır Tarifelerle Evde İnternet

Eko aile tarifesi: Tarifenin içerisinde uygun fiyat mevcut ve limitsiz kota seçeneği bulunmaktadır. 50 GB adil kullanım kota kullanımı olan bu pakette 8 Mbps hız mevcuttur. Kampanya dâhilinde belirlenen fiyat 56,9 TL’dir.

Çekirdek aile tarifesi: Adından da anlaşıldığı gibi küçük aileler düşünülerek hazırlanmış olan bir tarifi olmaktadır. Diğer sınırsız tarifeler de olduğu gibi 50 GB kullanım kotası olan bu pakette 16 Mbps hız içerdiği gibi fiyatı yalnızca 60 2,9 TL’dir

Genç aile tarifesi: Devamlı olarak internet kullananlara özel olarak hazırlanmış durumda ki bu paket yine diğer paketlerde olduğu gibi limitsiz kullanılmaktadır. Ancak adil kota sınırı daha yüksek olduğundan kullanıcılarına ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Kotası 100 GB olan tarifenizin paket fiyatı 69,9 TL’dir.

Vodafone Öğrenci Ev İnterneti: Tarife içerisinde mevcut olan öteki paketlerden daha farklı olan bu pakette, sadece öğrencilere özel kullanılabilir hakkı getirilmiştir. 12 Ay taahhüt sürecinin bulunduğu tarife içerisinde Adil kullanım kotası olarak 100 GB belirlenmiştir. 24 Mbps hıza sahip olan paket yine genç aile tarifesi paketinde olduğu gibi 69,9 TL’dir.

Genç profesyonel tarifesi: Çok daha hızlı ve limitsiz olarak internet paket isteyen kişiler için özel olarak hazırlanmış olan bu tarife 50 Mbps hıza sahip olup 100 GB kullanım kotasını da içerisinde bulundurmaktadır. Ancak paket içerisinde bulunan internet hızı sebebi ile fiyat biraz daha yükselmiş bulunmakta olup, 70,9 TL’ye kullanıcıları için sunulmuştur.

Dijital aile tarifesi: Aile fertlerinin sayısı bakımından daha kalabalık olan evlerde genellikle tercih edilen tarife içerisinde internet hızı maksimum seviyede kullanılmaktadır. Ayrıca 200 GB Adil kullanım kotası bulunan paket içerisinde fiyat 104,9 TL’dir.

Yukarı kısımda bulunan tüm tarifeler için abone merkezlerine giderek, müşteri temsilcileri ile irtibata geçerek ya da Vodafone bedava internet adresinden başvuru yaparak sahip tüm avantajlara sahip olunabilmektedir. Yapılan başvurular sonucunda teknik servis bölümünde çalışan deneyimli ve profesyonel kişiler adresinize gelerek tüm kurulum işlemlerini ücretsiz olarak yapmaktadır.

Bununla birlikte herhangi bir tarifeden birini seçerek başvuruda bulunan kişi Vodafone bünyesinde olan bir tableti de tarifesine ek olarak yalnızca 5.90 TL’ye alabilme avantajına sahip olunmaktadır. En kolay başvuru seçeneği olan internet sitesi 5 aşamadan sonra başvurunuzu kabul ederek Eve teslim avantajını size sunmuş bulunmaktadır. Eğer mobil internet arayışınız varsa yanlış adrestesiniz, ilgili konu olan bedava internet konusuna geçiş yapmanız ve gözatmanız gerekmektedir.

Tarifeni Kendin Belirle

Vodafone tarafından kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış bu seçenekte internet paketlerinizi tamamen kendinize göre belirleyebilecek tercihler bulunmaktadır. Kesinlikle çok basit olan bu yöntemin kullanılması için kullanılabilmesi için Vodafone’un resmi sitesine giriş yaparak tarifemi yarat bölümünü tıklamanız yeterli olacaktır. Ardından size uygun şekilde formu doldurarak tarifinizi kendiniz belirlemiş olacaksınız.

Vodafone Ev İnterneti Fiyatları 2018

Yukarıda anlatılmış olan tüm tarifeler ve paketler için internet üzerinden resmi siteye girerek belirlemiş olduğunuz seçeneklerden size uygun olanı tercih ettikten sonra sayfanın yan tarafında bulunan kutularda fiyatları da net olarak görebilme imkânı bulacaksınız. Zira sürekli güncellenebiliyor bu dönemde, mağlum yıl sonu. Yanlış bilgi vermek istemeyiz. Ayrıca AKK’sız yani kotasız ve aşımsız paketler içinde yine fiyat bilgisini almayı unutmayın. Bizi takip etmeye devam edin.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir