İçeriğe geç

Vodafone Numara ve Hat Taşıma, Geçiş Kampanyaları 2018

Vodafone Türkiye tam adıyla Vodafone Telekomünikasyon A.Ş tescilli global bir marka olup Türkiye’de de hizmet veren bir GSM şirketidir. Vodafone Türkiye’de 2005 yılında faaliyete girdi. Daha önceleri Telsim olan ve Uzan grubuna ait GSM şirketi 2004 yılında battı ve 2005 yılında şirket İngiliz telekomünikasyon şirketine satıldı.  2006 yılanda adı Telsim iken Vodafone olarak değiştirildi. Vodafone şirketi uzun yıllardır kaliteli bir hizmet vermek için kullanıcılarına avantajlı paketler sunmakta ve kampanyalar yapmaktadır. Farklı GSM şirketinin hattını kullananlar Vodafone numara taşıma kampanyaları ve tarifeleri ile en uygun paketleri istediklerinde birçok kampanya ve avantajlı paketlerle karşılaşır. 2018 sezonunda da bu kampanaya ve avantajlı paketler devam edecektir.

Vodafone Numara Taşıma

Vodafone şirketi yıllardır kalitede bir numara olma yolunda ilerlemiştir ve bu hedefine de ulaşmıştır. 2017 yılında birçok kampanya, avantajlı paketler ve hediyelerle kullanıcılarını memnun etmiştir. Bu kampanyalardan bahsedecek olursak faturalı hatlar ve faturasız hatlar adı altında kampanyalardan bahsedebiliriz. Yeni hat sahipleride bu kampanyaların bazılarından faydalanabilmektedir.

Faturalı Kampanyalar

2017 yılından başlayarak 2018 yılında da kullanabileceğiniz faturalı kampanyalardan birisi yeni hat alanlara ve hattını Vodafone’a transfer ettirenler için geçerli olan yeni akıl küpü kampanyasıdır.

Akıl Küpü S

Bu kampanya yeni Vodafone’lu olanlar için ve hattını Vodafone’a transfer edenler için geçerlidir. Devreden ve duran tarifeden birini seçebilirsiniz. Devreden paket içerisinde 1 GB internet, her yöne 200 DK, Vodafone’lularla 2000 DK bulunmaktadır ve ücret 19 TL’dir. Duran paket içeriği aynıdır fakat ücret 22 TL’dir.

Mor Akıl Küpü

Paket içerisinde 1 GB internet, her yöne 500 DK ve 500 SMS bulunmaktadır. Devreden tarifesi 25 TL, duran tarife ise 28 TL olarak ücretlendirilir.

Akıl Küpü L

2 GB internet, her yöne 750 DK ve her yöne 1000 SMS bulunduran bu kampanya oldukça cüzi bir fiyata kullanıcılara sunulur. Ücret olarak Vodafone şirketi kullanıcılarından devreden tarife için 29 TL gibi bir ücret talep etmektedir. Peki, bu devreden tarife nedir? Devreden tarife kullanıcıların tarife içerisinde verilen DK, internet ve SMS haklarını tamamen bitirmediği zaman bu haklarının diğer aya aktarılarak mevcut tarifelerine eklenip kullanmalarını sağlar ve ek bir ücret talep etmez. Duran tarifede de kullanamadığınız internet, DK ve SMS’ler önceki ayda kalır ve kullanma hakkınızı kaybedersiniz. Bununla birlikte haklarınız bittiği zaman aşım yapmanızı önler. Bu duran tarifenin ücreti ise sadece 32 TL’dir.

Akıl Küpü XL

Paket içerisinde 3 GB internet, her yöne 750 DK ve her yöne 1000 SMS bulunmaktadır. Bu kampanya özellikle interneti çok kullananlar için faydalıdır. Özellikle çağımız gençleri teknolojiyi aktif kullandıkları için interneti bol ve fiyatı uygun tarifeleri seçmektedirler. Bu akıl küpü XL kampanyası sayesinde internet sıkıntısına son veriyoruz. Yapmanız gereken tek şey bir Vodafone bayisine gidip hattınızı Vodafone a transfer etmeniz ya da yeni bir hat almanız yeterlidir. Bu kampanyanın fiyatına gelecek olursak diğer şirketlere nazaran bu kadar fazla SMS, internet ve DK olmasına rağmen fiyatı oldukça uygundur. Devreden tarife için bu kampanyanın fiyatı 35 TL, duran tarife içinse 38 TL’dir. Vodafone 1 gb bedava internet için ilgili konuya gidebilirsiniz.

Vodafone Numara Taşıma Faturasız Kampanyalar Tarifeler Paketler 2018

Vodafone’a hattını transfer eden 25 yaş ve altına faturasız hatlarda birçok kampanya bulunmaktadır. Vodafone Freezone’lu olan herkes bu kampanyalardan yararlanabilmektedir.

Faturasız Esnek Mini

Bu kampanya Freezone’lu olanlar için geçerlidir. Paket içerisinde 500 DK, 5000 SMS, 1 GB internet ve artı olarak 1 GB da hediye bulunmaktadır. Bu kampanyanın ücreti 22 TL’dir.

Esnek Midi

İçerisinde 750 DK, 5000 SMS, 2 GB internet ve hediye olarak 1 GB da hediyesi bulunmaktadır. Bu akıl almaz kampanyanın ücreti ise 27 TL gibi cüzi bir rakamdır.

Esnek Maksi

750 DK, 5000 SMS, 3 GB internet ve 1 GB da hediye internet bulunduran bir pakettir. Bu paketin fiyatı oldukça uygundur. Sadece 32 TL ye bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Esnek Spotlfy 2,5 GB

Bu paket diğerlerine göre daha avantajlı bir pakettir. İçerisinde 500 DK, 5000 SMS, 2,5 GB internet ve 1 GB da hediyesi bulunmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için sadece 26 lira 90 kuruş vermeniz yeterlidir. Şunu da belirtmek gerekir ki kampanya içerisindeki artı 1 GB hediye internetten yararlanmak için en az 30 TL yükleme yapmalısınız.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir