İçeriğe geç

Wifi Şifre Kırma 2018 – Dumpper, Wifislax, Android Telefondan Programı

Wifi Şifre Kırma 2018

Çağımızın en fazla kullanılan ve en çok ihtiyaç duyulan ve talep edileni olan internet dünya genelinde birçok kullanıcıyı etkisini altına alıp, vazgeçilmez ihtiyaçlardan olmayı başarıyor ve dolayısıla Wifi şifre kırma 2018 ihtiyacı oluşturuyor. Günümüzde birçok işlemi Web yolu ile halledebiliyoruz. Buna örnek göstermemiz gerekirse sosyal medya üzerinden yakınlarımızı takip edebiliyoruz, her türlü alanda alışveriş yapabiliyoruz, fatura ödeme, kira ödeme gibi temel ihtiyaçlarımızı yorulmadan hızlı bir şekilde online olarak gerçekleştirebiliyoruz ve önemlisi ise iletişim ihtiyaçlarımızı genellikle Türk Telekom modem aracılığıyla kullandığımız internet yolu ile karşılayabiliyoruz.

Durum böyle olunca da internet hayatımızın her noktasına hükmediyor ve vazgeçilmezimiz oluyor. Bu sebeple birçok mobil ya da dizüstü kullanıcısının daha fazla internete ihtiyaçları oluyor (internetimiz biterse ne yapıyoruz peki. Çevre ağlarda bulunan Wifi şifre kırma programı 2018 yöntemini kullanıyoruz). Bu nokta mobil verimiz ya da evden internetimizin yetersiz kaldığı noktalar oluyor. Aboneler ya sürekli ek paket almak zorunda kalıyor ya yeni fatura dönemine kadar internet kullanımlarını sınırlandırmak zorunda kalıyor ya da Wireless şifrelerine ihtiyaç duyuyorlar.

Android Cep Telefonu ile Wifi Şifresi Kırma Programı 2018

Android Cep Telefonu ile Wifi Şifresi Kırma Programı 2018

Bu noktada wifi şifresi kırma kolay olmuyor, çünkü genellikle istediğiniz takdirde insanlar sizler ile şifrelerini paylaşmıyorlar. Bu durumda sizde şifre kırma yöntemlerine ihtiyaç duyuyorsunuz. Yazımızda sorunsuz bir şekilde fazla vakit harcamak zorunda kalmadan nasıl Android telefondan wifi şifresi kırma işlemini öğrenmenizi sağlayacağız. Öğrendiğiniz bu yöntem sayesinde daha fazla internet kullanım hakkına sahip olabileceksiniz ve üstelik ücret ödemek zorunda kalmaksızın, sosyal ağlarda vakit geçirmenin ve yakınlarınız ile rahat bir şekilde iletişime geçmenin keyfini çıkartabileceksiniz.

Wifi Şifresi Nasıl Kırılır 2018 – Dumpper ve Wifislax Programları

Dumpper programı Wifi Şifresi Nasıl Kırılır 2018

Çok zor bir işlem olmamasına rağmen birçok kişi tarafından zor olarak sanılan ve bu sebeple insanların yapmaktan kaçındığı bir işlem olan Wifi şifresi kırma işlemini Wifislax ve Dumpper programları ile gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Bu programlar sayesinde şifreleri çok kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz. Eğer sizin şifrelerinizin tespit edilmesini istemiyor iseniz de, doğum tarihi, isim ya da tekrarlı şifreler seçmek yerine büyük harf, küçük harf, +-%’() gibi semboller ya da karışık rakamlar seçerek şifrenizin güçlü bir şifre olmasını sağlayabilir ve tehditlerden korunabilirsiniz.

Dumpper wifi şifresi kırma 2018 konusunu daha sonra tekrar güncelleyeceğiz.

Programsız Wifi Şifresi Öğrenme 2018

Wifi Şifresi kırma bulma programı 2018

Oldukça kolay bir şekilde çoğu kişinin Wifi şifresini öğrenmeniz mümkündür. Bunun yolu ise modemlerin fabrika şifrelerini öğrenmenizdir.  Çoğu kişi ilgilenmeyip standart şifrelerini değiştirmiyor ve siz bu sayede o şifreleri öğrenip internete erişim yapabilirsiniz.  Tüm modellerin fabrika şifresini bu yazıda sizler ile paylaşacağız.

Kablosuz Ağ ve Wifi Şifresi Değiştirme 2018

Kullandığınız internet sağlayıcı firmasına göre ufak değişikler olabilir. Fakat gene de bu işlemleri yaparak şifre değişikliği yapabilirsiniz. 192.168.2.1 adresini adres çubuğuna yazıp gelen giriş ekranında kullanıcı adı ve şifresi kısımlarını doldurarak, soldaki menüden kablosuz ağ ayarları menüsünü seçip, sonrasında şifrenizi değiştirmektir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir